Web sitemiz test aşamasında, test aşaması sonrasında sitemizden alışveriş yapabilirsiniz

Garanti Şartları

İstifci’de satılan tüm ürünler ithalatçı veya imalatçı firma garantisi altındadır. Sitemizden satın aldığınız ürününüzün arızalı olması durumunda ürünün faturası veya garanti belgesi ile birlikte, garanti belgesinden ya da kullanım kılavuzundan bulacağınız size en yakın yetkili servisi arayarak, garanti kapsamında tamir veya değişim yaptırabilirsiniz. Bünyemizde teknik/tamir servisimiz yoktur. Yetkili Servis ile problem yaşadığınızda bize başvurabilirsiniz.

İade Şartları 

Satın aldığım ürünü iade etmek istiyorum, ne yapmalıyım?

Satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren 7 ( yedi ) günlük süre içinde neden belirterek iade veya değişim yapabilirsiniz. Ürünü iade edebilmeniz için aşağıda bulunan iade şartlarına uymanız gerekmektedir. Aksi takdirde gönderdiğiniz ürün tarafımızdan kabul edilmeyecektir.

İade veya değişim süresi 7 gündür.

İade veya değişim talebinizi neden belirterek İletişim sayfamızdan e-posta gönderebilir veya 0216 446 08 61 numaralı telefonumuzu arayarak bize bildirebilirsiniz.
İade veya değişim yapılacak ürünün faturası, kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde iade kabul edilmeyecektir.

İade merkezi adres: Evliya Çelebi Mah. İstasyon Cad. Akgül Sok. No:18 Tuzla / İSTANBUL

ÖNEMLİ:  İADE YA DA SİPARİŞİNİZİN TEDARİK EDİLEMEMESİ DURUMUNDA BANKALARIN İADE PROSEDÜRLERİ DEVREYE GİRMEKTEDİR. ÖDEMİŞ OLDUĞUNUZ ÜCRET 1-9 İŞ GÜNÜ ARASINDA HESABINIZA GERİ İADE EDİLEBİLMEKTEDİR.

Hızlı Teslimat
Güvenli Alışveriş
Mobil Alışveriş
Kolay İade
Copyright © 2018 İstifci Engin Tasarım

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Filename: default/_main_layout.php

Line Number: 511

Backtrace:

File: /home/istifci/public_html/application/views/default/_main_layout.php
Line: 511
Function: _error_handler

File: /home/istifci/public_html/application/controllers/Page.php
Line: 867
Function: view

File: /home/istifci/public_html/index.php
Line: 327
Function: require_once

>